Протиповітряна оборона України планує збити американський військовий БПЛА

Вперше на території України безпілотний літальний апарат MQ-9 Reaper спробує подолати українську ППО на західному кордоні України. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ на своїй сторінці в Facebook.

 

Подібний захід відбувається вперше на території нашої країни. Представник делегації Військово-Повітряних Сил США в Європі Кевін О’Браєн заявив, що метою заходу є обмін досвідом у сфері протиповітряної оборони.

 

Зокрема, відбудеться практичне заняття з відслідковування, захоплення цілі на супроводження та імітації знищення дрону. За словами О’Браєна це надасть підтримку українським підрозділам ППО у ході застосування наземних засобів зенітних ракетних військ повітряного командування.

 

MQ-9 Reaper – розвідувально-ударний дрон виробництва компанії General Atomics Aeronautical Systems. Використовується ВПС США та Великої Британії. Швидкість – більше 400 км / год, практична стеля – 13 000 м. Максимальна тривалість польоту – 24 години. Саме за допомогою такого дрону 3 січня 2020 року був убитий іранський генерал Касем Сулеймані.

 

Нагадаємо: