Прокуратура Нідерландів просить довічне ув’язнення для Гіркіна

Стало відомом, які терміни запросила прокуратура Нідерландів для обвинувачених у справі МН17. Так, для російського найманця та колишнього офіцера ФСБ Ігоря Гіркіна просять довічне позбавлення волі. 

 

Про це пише ВВС. 

 

Інші фігуранти справи також можуть отримати довічні вироки. Серед них Сергій Дубінський –  колишній командир ГРУ т.з. “ДНР”, старший офіцер ГРУ РФ; Олег Пулатов – громадянин Росії, підполковник запасу ВДВ армії Росії; Леонід Харченко – громадянин України, командир розвідпідрозділу ГРУ т.з.”ДНР”. 

 

“Дії обвинувачених не лише позбавили життя 298 людей, вони залишили глибокі шрами в душах мешканців – родичів загиблих та жителів населених пунктів, поблизу яких сталася аварія МН17. Жодне покарання для обвинувачених не буде справедливим”, –  заявив представник прокуратури Нідерландів. 

 

За версією прокуратури Нідерландів, літак був збитий із зенітно-ракетного комплексу (ЗРК) “Бук”, що належить до 53-ї бригади ППО російських збройних сил у Курську і прибув на територію т.з. окупованої частини Донецької області в ніч на 17 липня 2014 року.

 

Нагадуємо: