В грудні 2017 року на засідання Сумської обласної спілки АТО прийшли представники ТОВ «Довіра 2008» та запропонували допомогу для учасників АТО та членів родин загиблих бійців в оформленні земельних ділянок площею 2 Га. для ведення особистого селянського господарства.

На протязі 2018-2019 років вище зазначене підприємство оформило близько 1500 земельних ділянок на учасників АТО та членів родин загиблих. Дані земельні ділянки оформлялися на території Перехрестівської сільської ради Роменського району Сумської області. До того як оформити дану землю на учасників АТО та ООС нею без будь яких право установчих документів (без документів які б підтверджували право власності чи право постійного користування) – користувалися два державні підприємства. В 2013 -2015 роках дані підприємства намагалися виготовити документацію на дані земельні наділи, але її не затвердило Головне управління Держгеокадастру у Сумській області, в зв’язку з тим, що документація була виготовлена не належним чином, і дані підприємства й надалі обробляли дані землі без будь яких документів. В 2019 році по керівникам даних держпідприємств за фактом самовільного заняття даних земельних ділянок були відкриті кримінальні провадження по яким пред’явлені звинувачення.

Паралельно з цим працівники НАБУ відкрили кримінальне провадження за фактом «МОЖЛИВОГО» зловживання з боку посадових осіб Головного управління Держгеокадастру у Сумській області. На даний час ними проведено ряд обшуків в геокадастрі, проектантів та представників спілок АТО, які допомагали оформляти документи учасникам АТО/ООС та членам родин загиблих.

Що буде з отриманими учасниками АТО земельними ділянками для ведення ОСГ наразі невідомо.

Зі своїми проблемами ветерани звернулися до Президента України. Текст звернення можна переглянути перейшовши за посиланням:

Please follow and like us:

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Водій відмовив у безкоштовному перевезенні учаснику бойових дій
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами