Через вибори в Білорусії, майже всі уже забули про турне президента України по фронту. Дуже жаль, адже через цю показуху, яку для нього влаштували, Зеленський буде реально думати, що являється одним із найвеличніших правителів. А насправді???

Подивіться на фото – це реальність, яку йому показали, а насправді, щоб ви розуміли, такого не має на жодних позиціях. Командуючий ООС Кравченко, як і Хомчак про це знають, проте вирішили “лизнути” Зеленському і Єрмаку дуже глибоко.
Бійці ходять в бронижилетах, шоломах, тільки в окопах чи безпосередньо на передні лінії, принаймні так має бути. Проте на КСП батальйону, роти чи взводу ніхто не одягає повне обмундирування. Маски – це уже повна деградація, адже на данний момент цей елемент захисту практично відсутній по всій території Донецької області. На позиціях його просто не існує взагалі.
Що ж ми бачимо на фото? Бійців зігнали в стійло і змусили виконувати роль ідеальних роботів в камуфляжі..
Через кілька днів після того, як наших бійців відвідав Зеленський, я поспілкувався з нашими захисниками. Ось що я почув..
“Він взагалі не володіє ситуацію, Зєля не розуміє, що робиться на фронті. Хомчак йому показує створену картинку, а цей бобік киває головою і вдає, що все для нього підходить. При тому говорить: Ну.. вот хорошо. Не стріляємо, всі живі.. Ми можемо не воювати, правда!?” – говорить один із командирів рот, який служить в районі Донецького аеропорту і бачив цю показуху..
“Зеленський з нами поїв каші на публіку, а потім вони привезли з собою “хамон” і коняк вартістю 7 тисяч гривень і почали по справжньому трапезувати. Це та реальність, яку ми не бачимо і до чого президент із генералами звикли” – продовжує розмову офіцер Збройних сил України, який безпосередньо змушений був спілкуватися з президентом..
Тобто ви розумієте друзі до чого дійшов абсурд в нашій армії? Я вже не буду розказувати, як з Пісків вивозили сміття, щоб Зеленський не побачив недопалків.. Чи про зловживання алкоголем у компанії Тарана, Хомчака.., де вони всі кричали до міністра оборони: “Ей, містер..!”
В нас поки що не має перспективи розвитку, армія загальмувала, розвитку не буде, бойових командирів і бойові підрозділи змушують мовчати.. Всі, хто виступає за силовий варіант вирішення війни з Росією – ворог.
Боротьба буде важкою, але ми ще не таке і не таких переживали. В нас на руках зброя і вона стріляє…

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
На землях Допи і Гепи
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial