Про нас

 

Як відомо, і ті, хто повертаються з фронту - все одно залишаються там, на війні. Так сталося, що команда добровольців, які пішли захищати Україну у 14 році, переконалися, що їхні погляди та світосприймання змінилося назавжди.

 

Тепер ми знаємо, що справжня свобода й незалежність країни коштує не тільки великих витрат, втрачених людських життів, а й обміркованої, виваженої державної стратегії. Першочерговим завданням держави є переконання своїх громадян щодо необхідності захисту своєї свободи, власності та незалежності.     Хтось можливо скаже, так все це повинна забезпечувати держава -  з її органами влади, силовими відомствами та урядом.  В теорії - так воно і є. Але в дійсності, навіть у США, однієї з найрозвиненіших та найдемократичніших країн світу, гарантією громадянських прав та свобод  історично виступало та виступає практично вільне володіння громадянами зброєю.

 

Усвідомлення того, що свою країну та свою власність ми маємо привчитися боронити самостійно, власними діями - і є ознака нашої цивілізованості. Тим більше зараз, у цей період, коли на Сході продовжується протистояння з озброєними на навченими Росією сепаратистами.

  eventPreview-img
вхід до Харківської обласної державної адміністрації

І ті, хто пройшов війну, і ті, хто служив і продовжує служити з 14 року у ЗСУ, ДПС, МВС, інших силових відомствах - вже віддали свій борг: забезпечили існування сучасної України.      Ми насправді хочемо, щоб кожен громадянин та громадянка нашої держави також зробили такий невеличкий внесок. Все це можливо: так існують зараз і Швейцарія, і Ізраїль, так повинні робити й ми - якщо над нами майорить жовто-блакитний прапор.

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial