Президент надав звання Героя України двом офіцерам

 

  Президент України Володимир Зеленський надав звання Героя України двом офіцерам, від яких, безумовно, зараз залежить оборона і подальша доля Маріуполя: полковнику Володимиру Баранюку, командиру 36-ї окремої бригади морської піхоти та майору Денису Прокопенку, командиру окремого загону спецпризначення «Азов».

 

  Про це йдеться у його відеозверненні, розміщеному в Telegram-каналі Президента України.

 

   Вони ніколи не робили надто гучних емоційних промов на підвищених тонах. Стримані, чіткі, не дуже емоційні. Справжні офіцери. Заточені на війну. Люди, які не здадуть місто. І самі не здадуться.  Це найкращі українські бійці. Вони сьогодення нашого війська. Але водночас вони і його майбутнє. І саме тому вони мають вижити.

 

   Навколо них та їхніх бійців 14.000 рашистів – це 10% від всієї армії вторгнення. Єдиний шлях, яким вони можуть вийти з Маріуполя, це деблокада міста-героя. Для того, щоб деблокувати місто, треба закрити небо над Маріуполем. І тоді, на землі, ці герої переможуть. І тоді вони виживуть.

 

  Україні потрібна нормальна зброя, а небо ми закриємо і самі. Нам потрібні живі герої, написав у своєму Телеграм Андрій Цаплієнко.