Представник ГУР МО підтвердив у Раді інформація про зрив спецоперації щодо “вагнерівців”

Парламентський комітет отримав докази зриву операції щодо “вагнерівців” українськими високопосадовцями та брехні Володимира Зеленського і глави ОП Андрія Єрмака, які неодноразово заявляли, що спецоперація не проводилася.

 

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

 

“Вчора на засіданні комітету з оборони і безпеки Верховної Ради відбулося в закритому режимі заслуховування полковника Ю. – командира спецпідрозділу ГУР МО України, безпосереднього керівника операції щодо захоплення 28 російських терористів “вагнерівців”. На засіданні була присутня більшість членів комітету.

 

Високопоставлений співробітник ГУР МО підтвердив народним депутатам факт проведення спецоперації, детально розповів про всі деталі підготовки і підтвердив більшість фактів, які я назвав у статті.

 

Таким чином, парламенський комітет отримав підтвердження того, що Єрмак і Зеленський казали неправду. коли заявляли про те, що “спецоперація не проводиться”.

 

Депутати комітету з оборони і нацбезпеки ухвалили рішення заслухати на наступному закритому засіданні у справі “варгнерівців” ексначальника ГУР МО Василя Бурбу.

 

Нагадуємо: