Сайт Синодального місіонерського відділу Російської православної церкви закрився. Експерти пов’язують це з обмеженням місіонерської роботи.

 

“Православна місія все З рішенням про позбавлення сану о. Андрія Кураєва звалився сайт Синодального місіонерського відділу РПЦ МП. Збіг? Не думаю…” – заявляє один з найвпливовіших ліберальних церковних каналів в середовищі РПЦ “Батюшка Лютер”.

 

Мова йде про позбавлення сану одного з опозиційних до патріарха Кирила кліриків – отця Андрія Кураєва. Він відомий тим, що критикував так зване “педофільське і гомосексуальне лоббі” в РПЦ, а також надмірну прихильність сановників РПЦ до президента РФ Володимира Путіна.

 

 

Сутність вчиненого о. Андрієм правопорушення встановити важко: у  комінюке з приводу Церковного суду, який і позбавив о. Андрія сану відсутні посилання на застосовні канони, а також вживаються позбавлені конкретності формулювання: “наклепницька діяльність”, “хула на Церкву”. Треба відзначити, що Кураєв активно займався якраз місіонерською діяльністю, пропагандуючи православне віровчення серед молоді, членів релігійних спільнот та субкультур.

 

Нагадаємо:

 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: Таємні схеми міської ради. ч. ІІ
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial