Пожежі на Луганщини ліквідовано, на Харківщині – локалізовано

Про те, що на території Дворічанського лісництва на околиці с. Гороб’ївка Харківської області горить хвойний ліс повідомлення надійшло на номер 101 опівдні в середу, 02 вересня 2020 року.

На момент прибуття рятувальників хвойний ліс горів на площі близько 80 га. Пориви вітру поширили полум’я на житловий сектор с. Гороб’ївка, що межує з лісом. До місця події було направлено ще 10 відділень служби порятунку з міста Харкова та інших районних підрозділів області. Крім того, для ліквідації пожежі було задіяно пожежний поїзд.

02 вересня 2020 року спалахнула пожежа в лісовому масиві біля с.Клугино-Башкирівка Харківської області. 04 вересня о 14:45 надійшла інформація про її локалізацію.

До гасіння було залучено 7 осіб та 2 одиниці техніки лісгоспу, 15 рятувальників та одна одиниця техніки ЗСУ.

Загальна площа, пройдена вогнем, складає 500 га., з них 100 г. складає «верхова пожежа».

Про це повідомив пресцентр ДСНС.

Два осередки займання сухої трави та лісових насаджень в Новоайдарському районі ( с. Лобачеве та с. Лопаскине), які виникли 02 вересня, теж локалізовано. Відкритого вогню не спостерігається, здійснюється гасіння окремих осередків тління сухої трави.

04 вересня увечері між с. Лобачеве Новоайдарського району та с. Старий Айдар Станичо-Луганського району відбулося ще одне загорання сухої трави, хмизу та лісового масиву. Станом на сьому годину ранку 05 вересня загрози населеним пунктам немає. Інженерною технікою створено 6 мінералізованих смуг для захисту ГРП поблизу с. Лобачеве.

Всього на території області до гасіння пожеж залучено 200 осіб та 53 одиниць техніки, з них від ДСНС 167 рятувальників та 38 одиниць техніки.