Порошенко доручив здійснити перевірку комісії з інвалідності військовослужбовців

Безымянный

Президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони Степану Полтораку здійснити перевірку комісії з інвалідності військовослужбовців. Про це глава української держави заявив під час політичного ток-шоу “Пульс” на телеканалі “112 Україна“, передає НОВА.НЕТ.

“Впевнений в тому, що велика кількість зловживань є і при квартирноексплуатаційних частинах, і при комісіях, які визначають інвалідність. Сьогодні за моїм дорученням міністр оборони (Степан Полторак, – ред.) звернувся до військового прокурора (Анатолія Матіоса, – ред.), створено відповідні оперативні групи, і всіх виведемо на чисту воду”, – зазначив президент.

Порошенко також додав, що сьогодні значно збільшено соціальний захист військовослужбовців.

“Тому я почув, я обіцяю, ще раз, я вам дякую і кажу: і в питаннях розподілу квартир, і в питаннях грошового забезпечення сьогодні є соціальні пакети, які значно збільшили мотивацію і соціальний захист військовослужбовців, ми будемо продовжувати це робити, і в питаннях комісії з інвалідності ми з вами наведемо порядок”, – заявив президент.

Петро Порошенко також повідомив, що всі члени комісії, які перевіряють інвалідність для військовослужбовців, виведені за штат і будуть переукомплектовані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *