Полк «Азов» спільно з Інститутом Національного Розвитку та громадською кампанією «Пам’ять Нації» передали до Центрального державного архіву громадських об’єднань нерегламентовану внутрішню документацію добробату за 2014 рік. Про це повідомляє «азовець» Микола Кравченко.

 

 Ветеран полку «Азов» та кандидат історичних наук Микола Кравченко на своєму Телеграм-каналі прокоментував специфіку унікальних документів.

 

 «Документацію вели відірвані від особового складу держструктури («главки»  МВС чи штаби в/ч), представників яких нерідко підозрювали у «зливі» даних добровольців ворогу. Так відбулося, наприклад, з батальйоном «Азов», офіційні «міліцейські» списки якого з’явилася на сепаратистському ресурсі tribunal-today.ru» – заявив він.

 

Читайте також:

«АЗОВ» ВІДЗВІТУВАВ ПРО СВОЮ РОБОТУ НА СВІТЛОДАРСЬКІЙ ДУЗІ.

 

За словами Кравченка, передані матеріали суттєво доповнюють офіційну інформацію МВС. Зокрема, на початку літа 2014 року офіційно «азовців» було 130, але ще 150 були ніяк не оформлені і дані про них можна знайти виключно у відповідній документації.

 

 І саме справжній азовський батальйонний архів, на думку Кравченка, є найбільш достовірним джерелом для вивчення історії добробатів.

 

Читайте також:

В СТРОЮ – НАВІЧНО: ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПОЛЕГЛИХ БІЙЦІВ ПОЛКУ «АЗОВ».

 

 «Закликаємо й інші добробати слідувати азовським прикладом – збирати, упорядковувати і здавати до ЦДАГО нерегламентовану документацію своїх підрозділів. Історики новітньої доби будуть вам вдячні, а нові покоління українців належно пам’ятатимуть ваш чин» – резюмував Кравченко.

 

Нагадаємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial