По базі вагнерівців у Африці завдано авіаудару

   По розташуванню рашистів на території Центрально-Африканської Республіки (ЦАР) було завдано авіаудару. За словами голови регіонального управління лісових ресурсів Босангоа Етьєна Нгеретума, відбулося це о 02:50.


  Представник уряду ЦАР заявив, що літак цілився по військовій базі і «скинув вибухівку на місто» Боссангоа, проте завдав лише матеріальних збитків. Про це повідомляє AFP.

 

  Мер міста П’єр Денамгер також підтвердив атаку: “Це був літак без вогнів, і ми не могли його ідентифікувати. Метою була бавовняна фабрика, яку росіяни та збройні сили використовують як військову базу. Пошкоджень не надто багато”.


  На північ від ЦАР знаходиться країна Чад. Відомо, що відносини між цими двома державами останнім часом досить напружені. Уряд ЦАР заявив, що повітряний наліт “не залишитися безкарним”. Наразі ведеться розслідування “для визначення відповідальності” за “неблагородний акт, скоєний ворогами”.


  Сьогодні Центрально-Африканська Республіка є однією з найбідніших та найнестабільніших країн у Світі. У 2012 році країна поринула в кривавий громадянський конфлікт.

 

  У 2020 році коаліція повстанців повела наступала на столицю Бангі. Тоді президент країни Фостен Арчандж Туадера звернувся до Москви по допомогу. Кремль люб’язно надіслав туди ПВК “Вагнер”, які допомогли “відбити загрозу”.


  Президент ЦАР називає росіян “військовими радниками”, а Франція, ООН та інші країни Світу називають “вагнерівців” найманцями, які напряму підтримуються кремлем. Британські юристи оголосили про судовий позов проти членів російської групи вагнера за звинуваченням її членів у тероризмі.

 

Заставка НАГАДУЄМО