Після Дебальцевського котла учасник АТО знімає фільм про переселенців

коваленко3-orig

Василь Коваленко провів майже рік на війні, ще стільки ж йому знадобилося, щоб звикнути до цивільного життя. Зараз 27-річний чоловік мріє зняти про переселенців документальний фільм, в якому будуть показані історії людей, що опинилися в абсолютно однакових складних обставинах передає НОВА.НЕТ з посиланням на «Донецких новостей».

Він хоче розкрити в фільмі питання про людину як такому, успіх якого не залежить від його місця народження, «не має значення, яке у нього соціальне становище, не важливо якої статі, не має значення яким статусом володіє, а важливо, що людина являє собою як індивідуальність, які цілі він ставить перед собою і що робить для цього ». «Я сам, будучи українським переселенцем, розумію, що значить втратити все і це все будувати заново. Упевнений, що ці історії додадуть сили іншим, тим, хто опустив руки і зневірився в собі », – вважає автор.

Зараз майбутній кінематографіст зайнятий пошуком історій. «Хочу охопити різні регіони України – успішні переселенці є скрізь. Благо знайшлися небайдужі люди, які готові мені допомогти фінансово реалізувати мою мрію », – уклав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *