ПІДСУМКИ ПРИЗОВУ-2019: НА ВІЙСЬКОВІЙ СЛУЖБІ – 15200 ПРИЗОВНИКІВ ТА 700 ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ

У Міністерстві оборони України повідомили, що протягом осіннього призову 2019 року на військову службу було відправлено 15 200 призовників та ще 700 офіцерів запасу. Про це йдеться у відповіді Міноборони на запит ТСН.ua.
Більшість призовників направлено до служби у Збройних Силах України – 9000 осіб. Також 4400 призовників відправили служити до Нацгвардії, тисячу юнаків – до Державної прикордонної служби, та ще 800 – до Державної спеціальної служби транспорту. У Міноборони підкреслили, що виконали 100% планового завдання.
Щодо офіцерів запасу, їх восени 2019 року призвали 700 осіб. Там нагадали, що їх не залучають до участі в операції Об’єднаних сил на Донбасі, якщо вони самі не вирішать добровільно укласти контракт про проходження військової служби.
“На військову службу призвано офіцерів запасу віком до 43 років, які закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту не нижче бакалавра та не проходили військову службу. Призовники в обов’язковому порядку пройшли трьох місячну підготовку на відповідних курсах. Після їхнього завершення їх призначено на первинні посади офіцерського складу до військових частин Збройних Сил України”, – пояснили у Міноборони. 
 
За матеріалами ТСН