Пробуксовування «Спеціальної військової операції» стало каталізатором різкого посилення прихованого протистояння всередині російських силовиків в Москві. Протиріччя “між силовими відомствами” та прихована конкурентна боротьба між групами генералів у Генштабі ЗС РФ існували ще задовго до початку російсько-української війни. Конфлікт між путінськими бандами ФСБ та ГРУ активізувався з першими поразками російських військ на фронті в Україні, а після знищення крейсера “Москва” протистояння різко загострилася і фактично переросли у приховану “підкилимну війну”.


  Спроби “силових центрів” РФії перекласти на військових всю повноту відповідальності за поразки “Спецоперації” російських військ призвели до різкого загострення протистояння між вічними запеклими конкурентами в особі керівників російських спецслужб (насамперед ФСБ та СЗР) та армії (насамперед в особі ГРУ). Схоже, цього разу “чергове загострення” перетворилася на справжню “підкилимну війну”.

 

   ФСБ намагається розкрити прорахунки та бездарність армійських генералів, корупцію в тилових службах, які призводять до величезних втрат особового складу та неможливості досягнення поставлених цілей військової компанії.

 

армия смерть рф генералы
Російські генерали “раптово помирали” навіть “в мирний час”

  Армійці, у свою чергу, намагаються перекласти провину на ФСБ, яке розікрало мільярди доларів, виділені для формування в Україні агентурно-диверсійної мережі та «п’ятої колони», а також замість виваженої аналітики щодо соціально-політичної ситуації та рівня боєготовності української армії, надавали “кремлівському Папіку” низькопробну інформацію, засновану на агентурних даних з “липових” джерел.

 

  Відгомін бойових дій “підкилимної війни” у Москві ми можемо бачити по тому, що вже усунені з посад ряд вищих армійських керівників, у тому числі командувач 1-ої танкової армії Західного військового округу ЗС Росії Сергій Кисіль, а також кілька керівників ФСБ, наприклад, керівник 5-ої Служби ФСБ Росії генерал-полковник Сергій Бєсєда. Точно невідоме місце перебування начальника генштабу ЗС РФ Валерія Герасимова. Про це повідомляло ГУР ЗСУ.

 

  На те, що в Москві “щось таке відбувається”, опосередковано може вказувати заборона з Вашингтону розвідці США передавати Україні частину інформації щодо РФ. Один з пунктів забороняє надавати будь-яку інформацію, яка може допомогти ЗСУ ліквідувати членів російського військового керівництва найвищого рангу, зокрема начальника генштабу РФ Валерія Герасимова та міністра оборони Сергія Шойгу.

 

Російські офіцери та генерали, ліквідовані в Україні за останні 78 діб

   Наступний пункт стосується заборони передачі Україні інформації, яка б дала можливість ЗСУ атакувати російські військові об’єкти за її кордонами. Схоже, що подібні кроки ЗСУ можуть завадити російським силовим структурам довести до логічного завершення “підкилимну війну”, яким зараз непотрібні “зайві вибухи” на російсько-українському фронті.

 

Юріс Шалтис, спеціально для “НОВА: новини ветеранів АТО/ООС”

 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial