Під час війни Міноборони не замовило Укроборонпрому жодного дрону-камікадзе

  Серійного виробництва дронів в Україні немає, повідомив менеджер проектів “Укроборонпром” на запитання Олега Болдирєва, більш відомого як Мартін Брест. Держпідприємства зі складу концерну не отримали жодного замовлення від Міністерства оборони України на виробництво ударних БПЛА, тому серійне виробництво дронів-камікадзе в Україні не ведеться.

  Від початку повномасштабної війни, Міноборони, як основний замовник, не те що дрону не замовило – навіть не виявило зацікавленості. А згідно із законом без вимоги держави “Укроборонпром” не має права витрачати кошти.

  В Україні виділено зайвих $1.7 млн. доларів на 4 новорічні серіальчики, які ви навіть не подивитесь. 64 млн. гривень – це: 283 пікапа, або 566 мавіків чи 1700 тепловізорів. Просто спитайте бійця, в якого в підрозділі нема дронів, а завтра йти в атаку, що йому прямо зараз потрібно: дрон з тєпліком чи подивитись чергову серію серіальчіку?

  «Літаємо та уражаємо FPV дронами, придбаними волонтерами», — розповів про нашу зброю  командир взводу роти ударних дронів «Рарог» 24 ОМБр Тарас Корніюк.

На щиті “Матері- Батьківщини” до 23 серпня буде замість герба СРСР встановлено Тризуб. Дуже вчасно…
Держпідприємство “Мультимедійна платформа іномовлення України” (канали “Дом” та “UATV”) Міністерства культури та інформполітики витратить із дефіцитного “військового” держбюджету 14 млн грн на новорічні комедії.

  Дехто стверджує, що громада не може використовувати свої кошти на дрони для ЗСУ. Там де толкові проукраїнськи налаштовані керівники – можуть! І деякі громади вже почали закупляти Мавіки на «Прозоро». В селищі Окни Подільського району на Одещині оголосили тендер на закупівлю Мавіків. Громада вирішила місцеві гроші витратити на військові потреби.

Росія нарощує масштаби виробництва дронів-камікадзе

  Рашистські ланцети, FPV, та інші БПЛА знищують сотні одиниць нашої техніки. І на Росії виробництво ударних дронів справді щодня нарощується. Це не привід панікувати. Це привід усвідомити, що якщо ми вливаємо сотні мільйонів в серіали, герби, музеї в той час як фронт благає про тисячі дронів – то герби нас чекають двоголові, а серіали про «мєнтов», і в музеях висітимуть «Пушкін да Сталін».

  Найближчими днями США збираються оголосити ще один пакет допомоги Україні на 400 млн доларів, інформує CNN. За даними видання, він включатиме артилерійські снаряди, ракети для Javelin та TOW, а також ракети до HIMARS, NASAMS і Patriot.

 А потім ми ще дивуємось – і чому нас не беруть у НАТО?

Юріс Шалтіс, «НОВА: новини ветеранів»

НАГАДУЄМО:

Одеський воєнком Борисов перебуваючи на посаді став доларовим мільйонером