Під час навчань українські зенітники протистояли нападу бригади тактичної авіації (ФОТО)

 

Відбулися спільні командно-штабні навчання 96-ї зенітної ракетної бригади та 831 бригади тактичної авіації. Під час навчань зенітники протистояли нападу українських винищувачів.

 

Про це повідомляє Командування Повітряних Сил ЗСУ.

 

 

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

 

 

Тренування підрозділів відбувалося в умовах, наближених до бойових, із максимальним залученням особового складу та військової техніки. Було окреслено умовну лінію розмежування сторін, заздалегідь визначений чіткий замисел навчань щодо проведення наступальних дій однією стороною та спроможність дати відсіч іншою.

 

Возможно, это изображение (самолет и на открытом воздухе)

 

Основним завданням для  831 бригади тактичної авіації було прорвати ППО противника та завдати ударів по умовних об’єктах ворога. Відповідно завдання зенітників – вийти в нові позиційні райони, облаштувати приховані позиції і не допустити прориву літаків,  захопити цілі й умовно знищити їх.

 

Рішення на бойові дії приймали особисто командири та штаби бригад. 

 

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

 

Протягом трьох діб авіація, зенітні ракетні, радіотехнічні війська, розвідка, РЕБ та інші підрозділи забезпечення вправлялись у веденні бойових дій на території кількох областей України.

 

Возможно, это изображение (1 человек)

 

Екіпажі літаків здійснювали польоти за маршрутом та у зоні пілотування, польоти на групову злітаність у складі пари на малих висотах у простих та у складних метеорологічних умовах вдень.

 

 

Крім того, пілоти відпрацювали завдання за складними видами підготовки, веденні одиночних та групових повітряних боїв.

 

Возможно, это изображение (самолет и небо)

 

Командування Повітряних Сил не повідомляє про результати протистояння, проте там запевняють, що усі завдання, за висновками посередників та керівництва навчань, виконані у повному обсязі. 

 

Нагадуємо: