Відкриття урочистого заходу на честь прийняття присяги солдатами Національної академії Національної гвардії України розпочалося з виконання національного гімну України і покладання квітів до меморіалу “Захисників України”.

Потім в новоспечених солдатів привітав начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський:


«Урочиста присяга – це важлива подія та відповідальний крок у житті, адже ви починаєте військову службу. Протягом півтора року ви матимете можливість набратися військового досвіду, який обовязково стане вам у нагоді. Памятайте, що, перш за все, за цей термін ви присвячуєте себе службі українському народові, – наголосив начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський. – Від усього серця вітаю вас із цією знаменною подією, щиро бажаю вам міцного здоров’я, мужності, наснаги та відданості Батьківщині. Нехай вам щастить!».

Також з привітанням виступили військовий комісар Харківського обласного комісаріату Юрій Калгушкін,

голова ХО «Спілки ветеранів АТО» Анатолій Коваленко та голова ветеранської ради Академії полковник у відставці Петро Павлов.

Перед присягою пройшло урочисте нагородження курсантів Національної академії Національної гвардії України.

Пів сотні солдатів Національної академії Національної гвардії України присягнули на вірність українському народові. Вперше присяга відбулася на меморіалі Захисників України. Всі хлопці восени цього року виявили бажання проходити службу у Нацгвардії.

За місяць перебування в Академії солдати пройшли заняття на навчальних зборах та отримали бойову зброю. Зокрема, юнаки збагатили свій досвід необхідними навичками з тактичної, військово-інженерної, стройової, вогневої та фізичної підготовки.

В подальшому солдати проходитимуть службу в батальйоні забезпечення навчального процесу, хлопців розподіллять у три роти: роту забезпечення навчального процесу, роту охорони комендантської служби та автомобільну роту. Солдати виконуватимуть обов’язки водіїв, патрульних, чергових різних видів нарядів.

Після присяги начальник Академії зустрівся з батьками та солдатами і наголосив, що ті хто сумлінно виконуватимуть обов’язки матимуть змогу восени спробувати свої сили під час вступної кампанії до Академії і навчатися аби згодом отримати вже офіцерське звання.

Please follow and like us:

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Що робити, якщо відмовили у пільговому проїзді
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial