Перевозимо все – від будівельного сміття до антикварного піаніно: як працює ветеранський бізнес «на колесах»

«Все, що з нами трапляється,  –  на краще», – впевнений колишній боєць батальйону «Львів», а нині засновник бізнесу з автоперевезень, галичанин Назар Лещишин

Швидко, надійно, доступно – цих правил у своїй роботі дотримується організоване Назаром підприємство «Абсолют-транс» («ATrans»), яке надає послуги з вантажних перевезень не тільки у Львові, але і по всій Україні.

– Після повернення з війни я працював водієм вантажівки. Якби не неприємна ситуація з моїм тодішнім роботодавцем, можливо, я б затримався там і до сьогодні. Звернувшись до нього з цілком обґрунтованим проханням підвищити зарплатню, я отримав відмову. Так і виникла ідея працювати самостійно. Завдяки заощадженням, у мене з’явилася перша власна вантажна машина, і, як-то кажуть, «понеслося», – розповідає ветеран про старт своєї справи.

 

Назар Лещишин

Сьогодні «Абсолют-транс» має «на озброєнні» 4 автомобілі різної вантажності. Зокрема, компанія спеціалізується на організації переїздів квартир, будинків, офісів на нове місце, пропонуючи послуги з упаковки, перевезення, розвантаження, розпаковки та розстановки.

 – Ми можемо перевезти піаніно, рояль, сейфи та банкомати. Вивеземо будівельне сміття. Допоможемо офісу, кафе, банку, торговому приміщенню та медзакладу швидко переїхати та перевезти обладнання на нове місце. При цьому працюємо без затримок, маємо великий вибір упаковки і пристосувань для транспортування, бо цінуємо інтереси наших клієнтів понад усе. До речі, багато тих, хто вже скористався послугами «ATrans», стали нашими постійними клієнтами. Окремо хочу відзначити, що з ветеранами АТО/ООС, при наявності у них посвідчення, ми працюємо майже за «дякую», – зазначає Назар Лещишин.

І додає, що досвід, отриманий під час проходження служби в зоні бойових дій, йому при відкритті власної справи в нагоді не став. Ветеран ділиться, що він волів би швидше забути про ці події та не зациклюватися на цьому періоді свого життя. Щоденна робота з організації та налагодження роботи свого підприємства, пошуку клієнтів стала для учасника бойових дій своєрідної терапією, яка дозволила швидко повернутися до мирного життя.

 

Довідково: За інформацією, розміщеною на сайті Veteranо Service, сьогодні в Україні створено 224 ветеранських бізнесів. Учасники бойових дій після повернення з війни опановують найрізноманітніші професії – від керівника «пончикового театру» до майстра з виготовлення ножів.

Можна стверджувати, що сьогодні в Україні ветеранський бізнес став справжнім трендом. Адже власна справа не лише допомагає бійцям швидше реабілітуватися вдома, але і дозволяє підтримати таких же захисників. Бо дуже часто компанії, засновані атовцями, при працевлаштуванні надають перевагу саме побратимам.

 

Олена Шаріпова, НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС