Паша “Мерседес” не збирається просто так віддавати “хлібне місце”

  Колишній настоятель Києво-Печерської лаври митрополит Павло (відомий як Паша “Мерседес”) та «братія» записали відеозвернення до Президента України. В РНБО оприлюднили своє бачення звернення упц мп до президента Зеленського.

  «Колишній настоятель Києво-Печерської лаври митрополит Павло та «братія» записали відеозвернення до Президента України щодо їх виселення зі святині. Цю тему підхопили проросійські ЗМІ й підносять її під виглядом гоніння канонічної православної церкви. Зроблено все так, що аудиторія повинна самостійно дійти висновку, начебто «священна війна» неминуча», – прокоментував Центр протидії дезінформації.

  Глава РПЦ Кіріл Гундяєв через “проблеми” московських попів із Києво-Печерської Лаври вже поскаржився Папі Римському, іншим лідерам християнського світу та главам низки міжнародних організацій, в ООН та ОБСЄі, навіть, Верховному комісару з прав людини та навіть директор демонізованого рашистською пропагандою європейського Бюро з демократичних інститутів та прав людини (БДіПЛ). Він запевняє, що вимога до УПЦ МП залишити лавру не має “достатніх юридичних обґрунтувань”.

  «кремль вміло маніпулює темою церкви, виставляючи своїх підлеглих в ролі жертви. А також використовує дану тему для нагнітання ситуації та збільшення аудиторії прихильників, які підуть «рятувати» православних українців», – йдеться в повідомленні Центру протидії дезінформації.

  Мінкульт не продовжив договір користування Києво-Печерською Лаврою з 29 березня 2023 року. Це стосується усіх приміщень, які орендує упц мп в Лаврі. Ніхто не ставить питання про виселення ченців із Лаври – голова Мінкульту Ткаченка. “Йдеться про повернення майна, яке належить державі. Як рухомого, так і нерухомого. Якщо хтось і має виїжджати, на мій погляд, то це саме ті керівники, які вели незаконні забудови на території об’єкту ЮНЕСКО упродовж багатьох років, – митрополит Павло, Антоній, Синодальне управління, адміністрація УПЦ МП”, – зазначив Олександр Ткаченко.

  Ченцям раніше було оголошено, що вони зможуть залишитись у Лаврі, якщо перейдуть до Православної Церкви України.

НАГАДУЄМО:

 

Рашизм – людиноненависницька ідеологія сучасної росії