Опубліковано відео допиту бойовика “ЛНР”, який добровільно здався українським військовим (ВІДЕО)

Служба безпеки України опублікувала відеозапис допиту полоненого бойовика, який напередодні здався військовослужбовцями Збройних Сил на лінії розмежування. Раніше чоловік проходив військову службу у лавах т.з. “ЛНР”. Бойовик виявився колишній мешканець міста Попасної. У 2014 році він виїхав на тимчасово окуповану територію разом з батьком, який був активним учасником незаконних збройних формувань. По досягненню повноліття, у 2016 році,  молодик уклав контракт із незаконним збройним формуванням так званої “6 отдельного мотострелкового казачьего полка имени атамана Платова народной милиции ЛНР”. У складі незаконного підрозділу брав участь у збройному опорі підрозділам сил АТО/ООС. Бойовик надав свідчення слідчим СБУ. За його словами, він розчарувався в ідеях терористичної організації та вирішив повернутися у рідне місто. Іншого варіанту, як втекти під час чергування у нього не було.

 

Слідчі СБУ повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочину за ч. 2 ст. 260 (створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності) Кримінального кодексу України.

 

Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Триває досудове слідство.

 

Затримання та документування проводили Департамент військової контррозвідки СБ України спільно з ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, військовослужбовцями Збройних Сил України за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.

 

 

https://youtu.be/zmXWRevqN2A

 

 

Нагадуємо: