Олімпіаду в Токіо 2020 року перенесли через пандемію коронавірусу. Про це повідомляє УНН з посиланням на USA Today.

“На основі інформації, яку має МОК, було прийнято рішення про відкладення. На який термін перенесли Олімпійські ігри, ще не відомо, але вони не розпочнуться 24 липня, наскільки я знаю”, — сказав член Міжнародного олімпійського комітету Дік Паунд.

“Олімпійські ігри в Токіо 2020 року будуть відкладені через пандемію коронавірусу”, — йдеться у повідомленні видання.

Також зазначається, що варіант скасування Олімпійських ігор не розглядається.

Повідомляється, що раніше Олімпійські ігри скасовували тільки через Першу світову війну у 1916 році, а також у 1940 та 40-х роках через Другу світову війну. Також ускладнили проведення Ігор бойкоти у 1976, 1980 та 1984 рр, однак, тоді Олімпіада відбулась.

Була, навіть, пропозиція провести Олімпійські ігри в Токіо без глядачів. Але японці таку пропозицію відкинули як неприйнятну.

На початку березня МОК випустив заяву, де було сказано, що виконком організації висловлює повну впевненість, що Олімпіада в Токіо пройде в заплановані дати — з 24 липня по 9 серпня. І закликав спортсменів готуватися до змагань. 17 березня МОК підтвердив намір провести Ігри в початкові терміни.

Через тиждень глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Гебрейесус зазначив, що темпи поширення коронавірусу збільшуються. Всього в світі зафіксовано понад 330 тисяч випадків зараження, а Національні олімпійські комітети (НОК) один за одним почали просити МОК змінити дати Олімпіади і по можливості не затягувати з прийняттям рішення. Відправляти атлетів в Токіо відмовилися три країни — Австралія, Канада і Норвегія. М’якшу форму протесту проти проведення Олімпіади в початкові терміни обрали 17 країн. Австрія, Бразилія, Велика Британія, Німеччина, Голландія, Данія, Ірландія, Іспанія, Нова Зеландія, Польща, Сербія, Словенія, США, Франція, Хорватія, Швейцарія та ПАР закликали перенести Ігри на інші терміни.

У вівторок прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе і президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах провели переговори про майбутнє Олімпіади в Токіо і прийшли до висновку про неможливість провести Ігри в заплановані терміни.

Проведення Ігор-2020 планувалося на період з 24 липня по 09 серпня. Прийнято рішення провести Олімпіаду не пізніше літа 2021 року. Нові дати Олімпіади визначить виконком МОК. Дата його засідання поки не названа.

Міжнародний паралімпійський комітет теж прийняв рішення про перенесення Паралімпійських ігор з 2020 на 2021 рік. Про це повідомляється на сайті МПК.

Паралімпійські ігри повинні були розпочатися відразу після завершення основних Ігор в Токіо, і тривати з 25 серпня по 06 вересня 2020 року.

Глава МПК Ендрю Парсонс заявив, що здоров’я і благополуччя людей завжди повинні бути пріоритетом. Він також додав, що проведення таких великих змагань під час пандемії просто неможливо.

 

Джерело: УНН

 

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Боротьба з псевдопатріотами та проросійськими рекетирами
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial