Ольга Стефанішина зустрілася з міністром Канадського МЗС

Віцепремʼєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина обговорила з Міністром закордонних справ Канади Мелані Жолі співпрацю України й Канади в безпековому та оборонному секторах. Про це повідомив Урядовий портал.

 

“Забаганки Кремля будуть збільшуватись, як тільки Путін відчує, що західні демократії йдуть на поступки. Спочатку Росія поставила ультиматум, що Україна не повинна стати членом НАТО, потім умови змінилися, і Кремль почав вимагати гарантій нерозширення Північноатлантичного альянсу у Східній Європі, ще згодом — повернення НАТО до стану 1997 року. Росія також вимагає припинити спільні військові навчання на території України, тож апетит диктувати неприйнятні умови зростатимуть” – зазначила Ольга Стефанішина.

 

Під час зустрічі віцепремʼєр-міністр приділила увагу подальшим крокам та запобіжним заходам. Зокрема, мова йшла про продовження та введення більш жорстких санкцій як один із необхідних інструментів для запобігання військовій загрозі з боку Кремля.

 

Нагадаємо: