Заступник міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко провів робочу онлайн-нараду з начальниками обласних відділів міністерства.

Визначаючи завдання, заступник міністра, дав доручення керівникам на місцях активізувати роботу щодо соціального захисту ветеранів та тісну взаємодію з органами державної  влади щодо цього питання.

 Олексій Ілляшенко також звернув увагу на необхідність активізації роботи з такою категорією ветеранів, як засуджені до покарання у виді позбавлення волі:

– Так сталося, що раніше ця категорія фактично залишалася поза межами ветеранської спільноти. Хоча кожному, хто має статус ветерана війни, закон надає особливі гарантії соціального захисту. Серед тих, хто перебуває у місцях позбавлення волі, є такі, хто потребує нашої допомоги.  З цього питання у нас виданий спільний з Мінюстом наказ, спеціально створена робоча група фахівців обох відомств, тому прошу звернути увагу на цю категорію.

Заступник міністра  також доручив розібратися зі станом дотримання прав і свобод ветеранів війни, які перебувають на тимчасово окупованих територіях:

– Тимчасово окуповані території Донеччини, Луганщини, Крим та Севастополь – це частини України, які рано чи пізно будуть повернуті під контроль української влади. В  окупованих районах нас є зв’язок з проукраїнськи налаштованою частиною ветеранів різних війн, необхідно ці контакти розширювати і брати цих людей під свою опіку.

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Нарахування пільг за теплопостачання для учасників бойових дій
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial