Окупанти з безпілотника замінували гуманітарний коридор (ФОТО)

Дорожній коридор контрольного пункту в’їзду-виїзду  “Майорське” було дистанційно заміновано з використанням безпілотного літального апарату. Про це повідомляє Держприкордонслужба. 

 

 

Інцидент стався учора,13 квітня.  Близько 5-ї ранку прикордонний наряд, що виконував завдання в межах гуманітарного дорожнього коридору “Горлівка – Бахмут” виявив політ БПЛА противника. За алгоритмом дій при виявленні повітряних цілей були проінформовані взаємодіючі підрозділи ЗСУ та прикордонники в КПВВ “Майорськ”», в напрямку якого рухався літальний апарат.

 

 

Надалі за допомогою БПЛА противник здійснив дистанційне мінування місцевості. В тому числі встановивши одну протипіхотну міну ПОМ-2 безпосередньо в межах контрольного пункту в’їзду-виїзду “Майорське”.

 

 

Прикордонники кажуть, що застосування бойовиками  протипіхотних мін в межах КПВВ ставить під загрозу життя не тільки прикордонників, але й цивільного населення.

 

 

 

На даний час пропуск громадян через лінію розмежування у дорожньому коридорі “Горлівка – Бахмут” з вини терористів не здійснюється. Водночас через контрольний пункт пересуваються мешканці прифронтових населених пунктів, безпека яких і була поставлена під загрозу проросійськими бойовиками.

 

 

Завдяки, фіксуванню прикордонним нарядом прольоту БПЛА місця встановлення міни вдалося вчасно виявити та ізолювати. Безпеку переміщення дорожнім коридором відновлено – міна знешкоджена інженерно-саперними підрозділами ЗСУ. 

 

Нагадуємо: