Окупанти на Донбасі обладнують додаткові вогневі позиції

Російські окупаційні війська та їх поплічники на Донбасі не соромляться прямо порушувати умови досягнутого минулого року перемир’я. Так, за даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, терористи здовж лінії зіткнення окупанти обладнують додаткові вогневі позиції для кулеметів і протитанкових ракетних комплексів, збільшують кількість снайперів, артилерійського та мінометного озброєння, здійснюють поповнення боєприпасів у підрозділах на передових позиціях. 

 

Розвідка також повідомляє, що командування оперативного угруповання російських окупаційних військ продовжує заходи з дестабілізації обстановки на лінії зіткнення. Противник здійснює обстріли позицій Об’єднаних сил, насамперед, у темну пору доби для нанесення втрат особовому складу та провокування вогню у відповідь з подальшим звинуваченням Збройних Сил України у порушені домовленостей від 22 липня 2020 року. 

 

Крім того, противник продовжує мінувати території України. Неподалік населеного пункту Луганське ворог здійснив дистанційне мінування території мінами ПОМ-2 за допомогою ручного протитанкового гранатомета. 

 

Нагадуємо: