Німеччина вимагає від України імплементації так званої “формули Штайнмаєра”

  Міністерство закордонних справ Німеччини закликало Україну імплементувати в своє законодавство так звану «Формулу Штайнмаєра», яка передбачає проведення «чесних  виборів» на окупованих Російсько. Федерацією територіях Донбасу до повернення контролю України над кордоном з РФ.

 

  Цю схему запропонував німецький політик й президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр, який наполягав на проведенні місцевих виборів на підконтрольних РФії ОРДЛО нібито під наглядом ОБСЄ, а також надання тимчасового особливого статусу окремим територіям Донбасу, а наділі – після виборів, – надання постійного особливого статусу окупованим РФією територіям України в складі України.

 

  Скорше за все, «формулою» також передбачено оголошення повної амністії рашистським терористам та надання їм статусу так званої «народної міліції».

 

ДОВІДКА:

Франк-Вальтер Штайнмаєр – німецький політик та державний діяч, міністр закордонних справ (2005—2009, 2013—2017) та віцеканцлер Німеччини (2007—2009) та з 2017 року – 12-ий Федеральний президент Німеччини.

 

Штайнмаєр народився 05.01 1956 року в Детмольді (земля Північний Рейн-Вестфалія). Батько – столяр, мати – робітниця фабрики.

 

Після закінчення гімназії в 1974 році призваний на військову службу в бундесвер. 1976 року вступив до Університет імені Юстуса Лібіха в Гіссені, де до 1982 року вивчав спочатку юридичні, а потім і політичні науки. З 1983 до 1986 року проходив передзахисну юридичну практику у Франкфурті-на-Майні і Гіссені. 1986 захистив докторську дисертацію на тему «Правове положення бездомних». З 1986 до 1991 року працював науковим співробітником на факультеті суспільного права й політології у Гіссенському університетіті. 1991 року був юрисконсультом з інформаційного права і політики стосовно ЗМІ в державній канцелярії Нижньої Саксонії.

 

Обраний на посаду Федерального президента Німеччини 12 лютого 2017 року як кандидат від панівної коаліції (ХДС/ХСС-СДП) після відмови Йоахіма Ґаука балотуватися на другий термін. Із 1260 делегатів (1253 дійсних голоси) Штайнмаєра підтримав  931 депутат.

 

У червні 2016 року, під час активної фази російсько-української війни та загострення стосунків між країнами Заходу та РФією, критикував навчання НАТО поблизу кордону з Росією, закликав активніше вести діалог з Кремлем, через що зазнав критики з боку партії Федерального канцлера Німеччини Анґели Меркель.

 

Аслан Дзітоєв, спеціально для “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”