Невідомі активісти напали на Тараса Чорновола

  У Києві “невідомі активісти” з вигуками “Ганьба” облили зеленкою і якоюсь рідиною колишнього народного депутата Тараса Чорновола та його вкинули у сміттєвий бак. Журналіст УНІАН стверджує, що то були прихильники керівниці медичної служби батальйону “Вовки Да Вінчі” та депутатки Київради Аліни Михайлової, які у такий спосіб покарали екс-нардепа за те, що він назвав Михайлову “подолігархічною ш****ю”.

  Син видатного українського діяча В’ячеслава Чорновола – Тарас Чорновіл, 29 травня 2023 року (сьогодні 13 червня – ред.) опублікував пост у своєму телеграм-каналі з фрагментом інтерв’ю Аліни Михайлової українській журналістці Яніні Соколовій, де обурився, що нібито “зелено-ватних мразот” запрошують на передачі, а “чесним людям” і слова не дають сказати.

   Повідомляється, що після нападу “активістів” Тарас Чорновіл залишався біля свого будинку і очікував на співробітників поліції, яких він викликав. За час, доки “прибувала поліція”, активісти, яких віднесли до прихильників керівниці медичної служби батальйону “Вовки Да Вінчі” та депутатки Київради, розбіглись.

  Тарас Чорновіл відомий тим, що дуже активно безкомпромісно висвітлює недоліки діючої “зеленої влади”. У останньому пості (від 12 червня 2023 року – ред.), опублікованому в телеграм-каналі, Тарас Чорновіл розкритикував президента Зеленського за провальні перемовини із керівництвом КНР та лідерами арабських країн, які схилилися на бік співпраці з Росією.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 475 доба – огляд подій на фронті