Невдала спецоперація путіна зіпсувала плани лідера КНР Сі Цзіньпіна

  Як стверджує українська приказка: – Шила у мішку не сховаєш. Ще восени керівництво КНР цікавилось у керівництва росії її “оперативними планами”. Саме їх возив у Пекін оперативно виведений із запою дмітрій мєвєдєв. Почекавши кілька місяців і уважно проаналізувавши результати “успішного наступу рашистів на Соледар і Бахмут”, керівництво КНР, і особисто товариш Сі Цзіньпін, вирішили “розпочати свою партію” у цій великій станистській грі.

  Вони почали з того, що на річницю рашистського вторгнення в Україну “з трибуни ООН видали, з першого погляду пустопорожній, “Мирний план із 12-ти пунктів”. Але це лише на перший погляд він пустопорожній. Варто звернути увагу на кілька досить важливих моментів, які, можливо, безпосередньо і не стосуються цього “плану”.

  По-перше: успішний провал “путінського бліцкригу-СВО”, дуже стривожив Сі Цзіньпіна, вважає директор Центрального розвідувального управління США Вільям Бернс. Про це він заявив в інтерв’ю каналу CBC News. Бернс вважає, крім товариша Сі жоден іноземний лідер так уважно не стежив за перебігом “путінського бліцкригу” в Україні.

  “Я думаю, що він був здивований дуже поганими воєнними діями росіян. Вважаю, він здивований також ступенем західної солідарності та підтримки України”, – сказав Бернс. Директор ЦРУ заявив, що йдеться не лише про США, а й про готовність Європи брати на себе економічні витрати, щоб завдати росії більших економічних збитків.

  По-друге. Візуально відстежуючи всі ознаки повномасштабної війни, розв’язаної саме кремлем, керівництво КНР вирішило назвати все це “конфліктом” та “кризою”, всіляко уникаючи визначення “війна” та “агресія”. І це не тому, що Пекін боїться випадково образити путіна.

Китайський “мирний план” високо оцінили в москві

Як ми бачимо за останній тиждень термінологію КНР підхопив не тільки самопроголошений лідер білорусії, а й керівництво Казахстану, Угорщини. І хоч головний український розвідник і стверджує, що КНР “не збирається постачати зброю на росію”, схоже, що все не так однозначно.

  Керівництво КНР має свої плани на Сибір і Далекий Схід – і це вже давно не секрет. Ослаблення росії для КНР вигідне як нікому іншому. Але в даний конкретний момент рфія має виконати роль щита, який прикриє КНР із заходу в момент “загострення протистояння” із США під час вирішення “проблеми Тайваню”. Пекіну вигідно, щоб країни Заходу “не відволікались” від росії і не допомагали США.

  Зважаючи на те, що до Пекіну почав збиратися самопроголошений білоруський бацька, можна передбачити, що разом із вирощуванням океанічних креветок у болотистих водоймах на території Білорусії, Світ незабаром поставлять перед фактом появи в білорусі потужної військової промисловості, яка випускає снаряди, ракети і БПЛА, нафаршировані суперсучасною електронікою, і ще багато чого надсучасного. Офіційно ні Іран, ні КНР до цього не буде мати жодного відношення.

Китай збирається надати військову допомогу росії

  Китаю вигідно, щоб Україна зазнала поразку у війні з росією. Ще одним підтвердженням цьому є малопомітний факт того, що міністерство закордонних справ Китаю не дало прямої відповіді на питання щодо можливості в перспективі двосторонньої розмови президента Володимира Зеленського з лідером КНР товаришем Сі Цзіньпінем. Представниця МЗС Китаю Мао Нін натомість сказала, що позиція Китаю щодо так званої “кризи в Україні” нібито “дуже послідовна і чітка”.

  В Пекіні добре розуміють, що агресія рашистів, хоч під мудрим керівництвом путіна, хоч за його не менш мудрого наступника, – після розгрому України москва все одно не зупиниться, і продовжить агресію проти дрібних європейських країн.

  А поки об’єднана Європа буде вирішувати чергові проблеми, які їм буде і далі створювати кремль, за цей час КНР зможе краще підготувати НВАК і “резервістів” до “вирішального великого революційного походу”.


Аслан Дзітоєв, спеціально для НОВА: новини ветеранів.


НАГАДУЄМО:

Материковий Китай не полишає спроб приєднати острівний Китай без війни