Нацгвардія посилила патрулювання узбережжя Азовського моря

Узбережжя Азовського моря почали посилено патрулювати патрулі Національної гвардії з першого дня літа. Про це повідомляє прес-служба МВС.

“З 1 червня у більшості областей України відбувся черговий етап послаблення карантину: запрацювали спортивні зали, заклади освіти, оновилося пасажирське автобусне та залізничне сполучення між областями. Також послаблення карантинних обмежень передбачає можливість відвідування громадянами водоймищ та зон відпочинку поблизу них”, – йдеться у повідомленні.

У відомстві пояснюють, що пляжі та зони відпочинку, які розташовані на узбережжі Азовського моря, були посилені гвардійськими нарядами 12-ї бригади оперативного призначення. Мова йде про пляжі Маріуполя, Мелекиного, Білосарайської коси та Ялти.

“Із потеплінням кількість відпочивальників на пляжах збільшується. Запрацювали заклади харчування, готелі та спортивні майданчики у прибережних районах. У зв’язку з цим, такі місця були підсилені пішими нарядами, а також автопатрулями Нацгвардії у взаємодії із Нацполіцією”, – зазначив заступник командира військової частини 3057 підполковник Сергій Загреба.

Патрулювання узбережжя триватиме до закінчення курортного сезону.