У Німеччині в умовах підвищених заходів безпеки проводяться навчання НАТО під час яких відпрацьовується взаємодія військ на випадок ядерної агресії Росії. У маневрах них беруть участь голландські, бельгійські та італійські винищувачі. Сценарій маневрів організатори воліють не розголошувати, повідомляє газета Bild.

 

 За даними видання, на авіабазі Нервеніх в землі Північний Рейн Вестфалія військових тренують здійснювати безпечну доставку американської ядерної зброї з підземних бункерів і їх станвлення на літаки. У навчальних цілях літаки злітають без бомб.

 

 Нервеніх може використовуватися в якості альтернативного місця для зберігання бомб, які знаходяться в Бюхель в Рейнланд-Пфальц. Одночасно в Бюхель проходять військові навчання «Стійка гвардія» (Resilient Guard), під час яких ВПС тренуються захищати авіабазу від нападу з допомогою систем ППО Patriot.

 

 Блок НАТО приділяє особливу увагу щорічним маневрів в Німеччині. Загроза ядерної війни в даний час стала набагато вищою, ніж в минулі три десятки років, в основному через вихід США з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД), а також на тлі сумнівів в майбутньому угоди про скорочення та обмеження стратегічних наступальних озброєнь (СНО-3).

 

Читайте також:

 Багато військових експертів побоюються, що в світі може початися чергова гонка озброєнь через новий ядерний шантажу Росії. Так, США вже працюють над створенням нової мобільної наземної системи середньої дальності.

 

 У Росії нарікають, що НАТО освоює нову керовану ядерну бомбу. Російський експерт Андрій Кошкін вважає, що це планова підготовка, в якій задіяли вдосконалення нових модифікацій ядерного зброї. Таким чином ФРН продемонструвала свій ядерний потенціал, при тому, що вона не входить в так званий ядерний клуб, додав експерт.

 

 Російська агентура в Німеччині вже негайно «піднята по тривозі». Так. німецькі «зелені» виступили з нападками на навчання НАТО в Нервеніхе і в Бюхееле, стверджуючи, що нібито «проглядається явне протиріччя в тому, що з одного боку уряд Німеччини прихильне до ідеї без’ядерного світу і в той же час німецькі льотчики тренують транспортування ядерної зброї з Німеччини в зону скидання ». А «ліві» у Швеції взагалі вимагають «демілітаризувати шведську Арктику».

 

Нагадуємо:

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: таємні схеми міської влади
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial