Над Камчаткою вчені зафіксували руйнування космічного об’єкта в атмосфері Землі. Потужність вибуху склала від одної до п’яти кілотонн у тротиловому еквіваленті. Про це повідомило РИА Новости з посиланням на директора Камчатської філії єдиної геодезичної служби РАН Данила Чеброва. Відео завершальної стадії польоту метеорита з’явилося в соцмережах.

 

Фахівці виділили сигнал від входження небесного тіла в атмосферу вранці 11 січня 2021 року. Рух метеорита в щільних шарах тривав 55 секунд. За попередніми даними, діаметр метеорита був близько 10 метрів, а потужність вибуху склала від одного до п’яти кілотонн у тротиловому еквіваленті. Але це ще не все…

 

Читайте також:

А сьогодні вночі до Землі на мінімальну відстань наблизиться астероїд, який можна буде побачити у телескоп  з діаметром об’єктива від 200 мм. Про це повідомляє ТСН.

 

Як зазначається, цей астероїд було відкрито лише кілька місяців тому – у листопаді 2020 року. Він отримав назву 2020 WU5.

 

Астероїд пролетить на відстані приблизно 8 мільйонів кілометрів від нашої планети. Максимальне наближення очікується в ніч з 13 на 14 січня 2021 року.

 

Читайте також:

Астероїд – це тверде небесне тіло діаметром до 1000 кілометрів, що рухається по орбіті в Сонячній системі.

 

До потенційно небезпечних відносяться астероїди з орбітою, що допускає зближення із Землею на небезпечну відстань, і має достатньо великі розміри для того, щоб зіткнення завдало шкоди.

 

За офіційними даними, цей астероїд належить до групи “аполонів”, тобто навколоземних об’єктів. Це означає, що його орбіти зможуть перетинати земну із зовнішнього боку. Як стверджують астрономи, діаметр астероїда складає від 0,5 до 1,1 кілометра.

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: Таємні схеми міської ради. ч. ІІ
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial