На міжнародній військовій виставці IDEX-2021 в Абу-Дабі (ОАЕ) державний концерн Укроборонпром продемонструє зразки сучасного українського озброєння. Делегацію концерну очолює його генеральний директор Юрій Гусєв. Головою української делегації є Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський. 

 

На виставці продемонструють низку перспективних розробок та виробів концерну, наприклад, модель наземного протикорабельного ракетного комплексу “Нептун” і високоточної реактивної системи “Вільха” від конструкторського бюро “ЛУЧ”. “Нептун” – сучасний український зразок озброєння, керовані ракети якого є малопомітними для ворожих радарів і здатні знищувати як кораблі, так і наземні цілі. Вітчизняна високоточна система залпового вогню “Вільха” вважається однією з найпотужніших у світі у своєму класі. Також до уваги відвідувачів виставки запропоновані натуральні зразки протитанкових ракетних комплексів “Скіф” та “Корсар” і макет розвідувально-ударного безпілотника “Сокіл-300”. 

 

Також на виставці буде показано БТР-4 та презентовано можливості танка “Оплот”. Загалом на українському стенді планується представити понад десяток натуральних та макетних (масштабних) зразків продукції військового та подвійного призначення. Під час проведення виставки заплановано низку переговорів з офіційними делегаціями різних країн і міжнародними компаніями щодо подальшого партнерства.

 

 

Нагадуємо: 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial