На Вінниччині відзначили доброчинців і волонтерів

Національний конкурс «Благодійна Україна» — щорічний всеукраїнський конкурс з відзначення найкращих благодійників і найбільш ефективних благодійних ініціатив в Україні. Заснований 2012 року Асоціацією благодійників України.

Днями, в Вінниці відбулась церемонія нагородження переможців регіонального конкурсу «Благодійна Вінниччина-2019»,  – повідомляє Армія_Інформ.

Нагороди – бурштинові статуетки янгола – вручили доброчинцям і волонтерам із Вінниччини, які, не шкодуючи сил і часу, роблять все, щоб підтримати бійця на передовій, одиноку бабусю в будинку людей похилого віку, онкохвору дитину та усіх, хто потребує допомоги.

 

 

116 заявок у семи номінаціях – таким є результат активності вінничан за минулий конкурсний рік. За кількістю поданих заявок вінничани продовжують залишатися на перших позиціях, випереджає їх  лише «Благодійна Київщина».

 

 

У кожній номінації було визначено по три переможці. Варто зазначити, що серед номінантів – багато благодійників, діяльність яких пов’язана із допомогою та підтримкою українського війська.

Зокрема у номінації «Регіональна благодійність» переможцями стали БФ «Подільська громада», БФ «Волонтер-1» та ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області», а в номінації «Місцева благодійність» – БФ «Вінниця – безпечне та комфортне місто». Від 2014 року ці громадські організації не стоять осторонь проблем військовослужбовців, які перебувають у районі проведення АТО/ООС, та ветеранів. У номінації «Благодійність неурядового сектора» 3 місце здобула Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України» у Вінницькій області.

 

Окрім того, у номінації «Благодійник року» переможні місця посіли Яна Кочубей, яка опікується малюками на Сході України, та Діана Подолянчук, котра передає допомогу на передову.

Оксана Уретій, АрміяInform