На відпочинок в Анталію поїхали родичі загиблих воїнів

1555659186-8929

В Анталію приїхали на відпочинок 200 членів родин військовослужбовців ЗСУ, інших військових формувань та правоохоронних органів, які загинули або були поранені під час бойових дій на Донбасі.

Про це повідомляє Нова.Нет з посиланням на  Укрінформ.

«Вже четвертий рік за ініціативою міністра закордонних справ Туреччини Мевлюта Чавушоглу до Анталії приїздять члени сімей загиблих та поранених на сході України військових. Всі витрати на перевезення, розміщення забезпечує турецька сторона. Цьогоріч прибули 200 людей, серед них здебільшого діти з сімей військових з матерями. Вони будуть відпочивати в місті Манавгат, це провінція Анталія, до 24 квітня», – про це в коментарі Укрінформу розповів консул України в Анталії В’ячеслав Хоменко.

Представники консульства України та три громади українців в Анталії організували гостям урочисту зустріч в аеропорту, підготували концерт. 21 квітня гості матимуть змогу взяти участь у виборах Президента України.

«Оскільки багато громадян України, які прибули, вже повнолітні, нами забезпечено можливість участі у виборах Президента України 21 квітня. Зокрема організовуємо найбільш комфортний для гостей процес голосування, аби вони довго не очікували, вони матимуть можливість приїздити на дільницю групами», – повідомив дипломат.

630_360_1555659189-6984

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *