На відбір до Національної збірної України для участі у United States Air Force Trials надійшло 256 заяв

  Міжнародні змагання United States Air Force Trials заплановані на березень 2024 року у Лас-Вегасі, штат Невада, США. З метою відбору до Національної збірної України з 1 по 14 грудня у Києві пройдуть навчально-тренувальні збори та Всеукраїнські змагання United States Air Force Trials.

  Заступник директора Департаменту забезпечення переходу від військової служби до цивільного життя Міністерства у справах ветеранів України Ігор Костріков під час прямого ефіру національного телемарафону “Єдині новини” повідомив, що надійшло 256 заяв. 

  У міжнародних змаганнях United States Air Force Trials беруть участь ветерани війни і військовослужбовці з числа учасників АТО/ООС та широкомасштабного вторгнення (період з 2014 року – до сьогодні), які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій, змагатимуться в 9 видах адаптивного спорту.

  “На запрошення Повітряних сил США ми проводимо відбір та підготовку наших ветеранів й ветеранок до участі міжнародних змаганнях. Наразі триває опрацювання заяв на відповідність вимогам та критеріям до учасників. За їх результатами ми повідомимо про кількість осіб, допущених до навчально-тренувальних зборів та змагань”, – розповів Ігор Костріков.

   Він також зазначив, що крім залучення ветеранів до участі у міжнародних змаганнях, Міністерство активно впроваджує програми з підтримки розвитку спорту ветеранів війни у громадах. Зокрема, Українським ветеранським фондом Мінветеранів реалізуються проєкти з фінансової підтримки для громадських організацій за напрямком розвитку ветеранського спорту у територіальних громадах.

НАГАДУЄМО: