На території Білорусі відбувається активне переміщення військ

  Переміщення пов’язано з тим, що «російсько-білорусько-сербське тактичне навчання «Слов’янська братство – 2021» вступило в активну фазу», – інформує сайт МО Білорусії.

 

  Перед військовослужбовцям «міжнародної тактичної угруповання» поставлено завдання виявити і знищити базовий табір терористів в призначеному районі відповідальності, звільнити захоплений населений пункт, зробити стрибки з вертольотів Мі-8 АМТШ, в тому числі безпарашютним способом – із застосуванням альпіністського спорядження, а також подолати водні перешкоди.

 

  Якщо подивитись на карту, то після форсування річки Прип’ять чи її приток та знищення українських прикордонних застав, можна «звільняти від терористів» можна виключно українські міста. Бо, ні Польща, ні Літва чи Україна, навіть у віддаленій перспективі, Білоруські міста захоплюватися не збираються.

 

  Крім того, з 17 по 23 червня 2021 року заплановано командно-штабне навчання з силами територіальної оборони Брестської області. Повідомляється, що це вчення проводиться в інтересах планової підготовки територіальних військ. Його мета – оцінити ефективність системи територіальної оборони, роботу штабів і військових частин територіальних військ в ході завершення розгортання і виконання завдань за призначенням.

 

  До участі у цих навчаннях залучаються військовозобов’язані, які проходять військові збори в складі військових частин територіальних військ Пінського та Іванівського районів. В ході цього навчання планується визначити готовність територіальних військ виконати навчально-бойові завдання,  підвищити здатність штабів управляти силами територіальної оборони в ході охорони важливих об’єктів, боротьби з диверсійно-розвідувальними групами противника і незаконними збройними формуваннями, забезпечення воєнного стану та надати практичну допомогу посадовим особам органів управління територіальної оборони при виконанні поставлених завдань.

 

Нагадуємо: