У Теребовлянському зенітному ракетному полку завершилося тактичне навчання з окремим зенітним ракетним дивізіоном.Під час навчання підрозділ приведено в повну бойову готовність із заступанням на бойове чергування з протиповітряної оборони. Декілька діб особовий склад підрозділу працював в режимі, максимально наближеному до бойового.

 

Про це інформує служба зв’язків з громадськістю повітряного командування ”Захід”

 

 

Возможно, это изображение (природа)

 

“Відпрацьовуємо механізми виявлення та знешкодження диверсійно-розвідувальних груп та агентів-провокаторів умовного противника. Водночас, особливу увагу приділяємо і психологічній підготовці військових, які тренуються, з метою формування психологічної стійкості та психологічної готовності до бою”, –  розповів подробиці ТВО командира полку підполковник Валерій Мащенко.

 

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

 

Зокрема, зенітниками було практично відпрацьовано тактичні прийоми ведення протиповітряного бою, організовано безпосереднє прикриття позиційного району з відпрацюванням питань відновлення боєздатності після ведення бойових дій. Бойові обслуги тренувалися діяти по повітряним цілям за різних умов обстановки, з урахуванням набутого досвіду в операції Об’єднаних сил (АТО).

 

 

Возможно, это изображение (один или несколько человек и на открытом воздухе)

 

Нагадуємо: 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial