На Луганщині зник цілий спецпідрозділ росіян у складі 25 осіб (ВІДЕО)

На тимчасово окупованих територіях Луганської області відбуваються “дивні речі” – прямо містика якась! В районі н.п. Корінне «зник» цілий секретний спецпідрозділ, який прибув із самої Москви, повідомляють «Вєдомості Донбасу»

 

Припускають, що російські вояки могли  мінімум – заблукати, максимум – загинути в копанках. На їх пошуки відправлені 4 загони по 100 чоловік.

 

Ось що повідомляють джерела: «Там є великі лені масиви і багато ярів і ярів. Після прибуття на місце і опитування очевидців пішли на пошук і пропали безвісти, зв’язок з ними перервався в суботу в районі 13 годин, з цього часу і по нині ні хто з групи не виходив на зв’язок. З учорашнього дня 4 загону до 100 чоловік прочісують район можливого місця знаходження зниклих. Не дивно якщо нарвалися на копальню то там їх усіх і поклали. У 2018 році Плотницкий хотів її відкрити і добувати золото, яке знаходиться на території нашої республіки, але пішов з поста, а товариш Пасічник віддав цей копальня своєму раднику Олегу Павловичу “Палича”. Дуже шкода, що МГБ ЛНР знає про це, і не попередила спецгрупу з Москви. Після зливу украм “Палича” і пропажі цієї спецгрупи нікому мало не здасться!».


Корі́нне – село в Україні, підпорядковане Краснолуцькій міськраді Луганської області. Населення становить 51 осіб. Орган місцевого самоврядування — Міусинська міська рада. Станом на 08.12.2020 тимчасово окуповане російськими військами та підтримуваними ними “незаконними збройними формуваннями”.