На Луганщині розповіли, як вирішать проблеми з житлом переселенців-учасників АТО

665222-0

На Луганщині для забезпечення житлом учасників АТО, які мають статус переселенців, затверджений ряд програм. Про це сьогодні, 1 лютого, повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Клименко (на фото), передає прес-служба Луганської облдержадміністрації.

За словами Юрія Клименка, сьогодні на Луганщині діє ряд регіональних цільових програм, що передбачають поліпшення житлових умов для переселенців з числа учасників АТО.

Зокрема, затверджені регіональні цільові програми з підтримки та адаптації внутрішньо переміщених осіб в Луганській області на 2017-2018 роки; житлового кредитування учасників антитерористичної операції і членів їх сімей в Луганській області на 2017-2021 роки, а також підтримки індивідуального житлового будівництва в селі і поліпшення умов життєзабезпечення сільського населення «Власний дім» на 2017-2022 роки.

Також, згідно з рішенням Рубіжанської міської ради, об’єкт незавершеного будівництва – житловий будинок в 7-му мікрорайоні Рубіжного, і об’єкт нерухомого майна – гуртожиток, розташоване по вул. Чехова, передаються у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області для проведення комплексу будівельних робіт і введення їх в експлуатацію. Після цього буде вирішуватися питання про надання житла внутрішньо переміщеним особам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *