На лінії розмежування з тимчасово окупованими територіями Донбасу та Кримського півострова планують створити пункти для прямої комунікації з Президентом та органами влади. Про це під час брифінгу заявив секретар РНБО України Олексій Данілов.

 

  “Ми розглядали, в який спосіб забезпечити конституційні права тих людей, які перетинають лінію розмежування на КПВВ в Донецькій, Луганській та Херсонській областях, для того, щоб відкрити пункти для прямої комунікації безпосередньо з представниками влади, з Президентом, урядом та іншими центральної та місцевої влади”, — сказав Данілов.

 

  За його словами, над створенням таких центрів комунікації буде працювати Міністерство цифрової трансформації.

 

  “Прийнято рішення протягом двох тижнів доручити Міністерству цифрової трансформації розробити технічне завдання для такого продукту й через два тижні на засіданні РНБО буде розглянуто такий інструмент, щоб найближчим часом його запровадити”, – розповів Данілов.

 

  Після реалізації проєкту, всім охочім поспілкуватися “напряму” з президентом України, чи представниками органів вищої та місцевої влади, можливо, можна буде зробити це просто відвідавши найближче КПВВ.

 

Аслан Дзітоєв, “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС

 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial