На Херсонщині ветеран АТО служить окупантам на посаді «коменданта» села Новокам’янка

Гауляйтеркою села Новокам’янка, вя кому росіяни створили окупаційну адміністрацію, повідомляє сайт «Мост», стала Тетяна Тесля. Це невістка гауляйтерки сусіднього села Чорнянка.

– Окупанти, – розповідають місцеві мешканці, – «прикріпили» наше село до сусідньої Чорнянки. Досі тут керувала їхня гауляйтерка Катерина Тесля. Ми не чули, що в Новокам’янці призначили якусь гауляйтерку. Бачимо лише, що Катерина Тесля часто ходить разом з якоюсь молодою жінкою, яку вона всім представляє, як свою невістку».

А «комендантом» Новокам’янки окупанти призначили місцевого колаборанта Степана Гавія, колишнього військовослужбовця й ветерана АТО (на фото – ліворуч). Він здає окупантам односельців, які з різних причин не йдуть отримувати російську гуманітарку та виплати. Його дружину росіяни влаштували «завідувачкою» клубом, а донька пропагує «русскій мір» у місцевій бібліотеці.

Як розповіли мешканці села Чорнянка, вся родина колаборантки Катерини Теслі працює на загарбників. Усі вони обзавелися житлом у росії, але заробляють собі на життя обслуговуванням окупаційної влади на Херсонщині.

Джерело:

https://most.ks.ua/news/url/u-novokamjantsi-na-hersonschini-okupanti-priznachili-komendantom-veterana-ato/