Тренування екіпажів вертольотів  10-ї морської авіаційної бригади виконали  навчально-тренувальні польоти з бойовою стрільбою. Для виконання поставлених цілей було залучено вертольоти Мі-8 та Мі_14ПЧ. 

 

Про це повідомляє АрміяІнформ

 

Возможно, это изображение (вертолет и на открытом воздухе)

 

Екіпажі вертольотів відпрацювали переліт із місця базування на полігон у Херсонській області, де неодноразово відпрацьовували зліт-посадку, прольоти по колу, після чого отримали завдання щодо цілей, які потрібно було вразити.

 

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

 

Мі-14ПЧ відпрацював елемент радіолокаційного пошуку човна умовного противника та тактичне бомбометання у заданому районі. Своєю чергою екіпажі Мі-8, після бойового маневрування парою, відпрацювали практичні пуски некерованих ракет та бомбометання по заданих цілях.Возможно, это изображение (вертолет)

 

“Тренування відбувались упродовж декількох днів, що дало змогу усім екіпажам відпрацювати завдання різної складності. Екіпажі на відмінно виконали контрольні польоти та, продемонструвавши злагодженість у діях, “знищили” усі задані цілі”, –  розповів заступник командира бригади з МПЗ підполковник Родіон Козаков.

 

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (вертолет и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (вертолет и природа)

 

 

 

 

Нагадуємо: 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial