На Харківському авіазаводі показали літаки для ЗСУ (ВІДЕО)

 

Видання Defense Express, з посиланням на репортаж телеканалу Україна, розкриває подробиці про стан недобудованих літаків, які зберігаються на території Харківського державного авіаційного підприємства.

 

 

 

 

На території виробництва знаходяться майже готові літаки. Харківський авіазавод готовий продати їх державі за ціну майже вдвічі нижчу за їх реальну вартість. 

 

“Ви бачите, готова машина Ан-140. Можете бачити – ось салон, готовий. Ось пілотська кабіна. Літак повністю готовий, збудований. Вартість його 20 млн (ймовірно доларів США), але на заводі готові його продати державі за 10”, – розповів один з журналістів під час огляду літака.

 

 

 

 

За словами Гендиректора Харківського державного авіаційного виробничого підприємства Сергія Задорожнього, в цеху наразі стоїть дві таких машини з орієнтовним строком завершення робіт у 6-8 місяців. Мова йде про пасажирські літаки  Ан-140-100. Поряд з ними в цеху стоять ще 3 фюзеляжі Ан-140 та 9 фюзеляжів транспортних літаків Ан-74. 

 

 

 

 

На початку цього року було анонсоване проведення засідання РНБО з авіації щодо включення в цьогорічне державне оборонне замовлення чотирьох патрульних літаків Ан-74МП для Військово-морської авіації та чотирьох транспортних Ан-74ТК-200 для Міноборони України.

 

 

 

 

Нагадуємо: