На Харківщині війська територіальної оборони провели тренування з танками (ФОТО)

 

На одному з полігонів Харківської області пройшли тренування окремої бригади територіальної оборони. Навчання проходили у межах єдиного “Стрілецького дня” і в них взяли участь 270 треорборонівців.

 

 

Військовослужбовці резерву виконували заняття зі стрільби з пістолета та автомата, відпрацювали тактичні навички, навчилися надавати першу домедичну допомогу, евакуйовували поранених із полю бою, а надодачу пройшли обкату танками Т-64Б 54 ОМБр ім гетьмана Івана Мазепи. 

 

За словами Командування Харківської окремої бригади територіальної оборони, полігонний вишкіл проводиться із суворим дотримання карантинних правил. Заняття відбувалися у складі маленьких груп. Через це виконання складних нормативів дещо затягнулося і тривало більше, ніж до появи коронавірусу. Проте навчальну мету було повністю досягнуто.

 

 

 

Схожі навчання відбулися і на Полтавщині. Тут увагу значною мірою приділяли стрілецьким справам, тому резервісти здебільшого стріляли з автоматів та пістолетів. Також учасники заходу удосконалили практичні навички з розбирання та збирання автоматичної зброї та надання першої домедичної підготовки пораненим тощо. 

 

Нагадуємо: