На Харківщині сім’ї загиблих учасників АТО отримали матеріальну допомогу

5

Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні у прес-центрі  Будинку рад зустрівся з представниками громадських організацій сімей загиблих учасників АТО з різних областей України.

«Тема дуже болюча. І добре, що в нас є ініціативні громадяни, що згуртовуються навколо цієї проблеми, –  зазначив перший заступник голови облради, звертаючись до  представників громадських організацій. – Наразі в області – 267 членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції. Обласна рада робить усе, аби надавати їм необхідну допомогу та забезпечити гідний рівень життя».

Так, за його словами, цього року з обласного бюджету чотирнадцятьом членам сімей загиблих надано одноразову грошову допомогу на суму 95тис. грн. Окрім того, Програмою соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки, за рахунок коштів обласного бюджету передбачено санаторно-курортне лікування членів сімей загиблих ветеранів війни з числа учасників АТО.

«Але у цій справі найголовніше – увага, яка надається, насамперед, представниками таких громадських організацій», – резюмував Віктор Коваленко.

Окрім того, учасники зустрічі мали можливість задати нагальні питання директору Департаменту соціального захисту населення Юрію Шпаразі. У ході свого візиту на Харківщину представники громадських організацій сімей загиблих учасників антитерористичної операції також відвідали Алею слави загиблим героям АТО на 18 кладовищі, де відбувся молебен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *