На довиборах у Верховну Раду переміг громадянин країни-агресора

Мер Добропілля  Андрій Аксьонов переміг на довиборах у Верховну Раду від партії “Порядок”. Він отримав понад 65% голосів. 

 

Як повідомив у себе на сторінці у Фейсбук депутат Харківської міської ради Руслан Агібалов (Європейська Солідарність), Аксьонов був одним з організаторів т.з. “референдуму за ДНР” та має російське громадянство.

 

“Знайомтеся – це громадянин України та РФ, організатор “референдуму ДНР” і підозрюваний у корупції мер Добропілля Андрій Аксьонов. Він переміг на довиборах у Верховну раду на Донеччині. Депутати Верховної ради, за законом, представляють всіх жителів України – в тому числі і нас з вами. Також відзначте, що Україна є республікою – з латини це спільна справа, а значить ми з вами маємо робити нашу спільну українську справу враховуючи думку Аксьонова. Як вам таке?”, – написав Руслан Агібалов. 

 

Возможно, это изображение (1 человек)

 

 

Депутат міськради також додає, що єдиний спосіб уникнути подібної ситуації, це прийняти “Закон про колабораціонізм” та провести ревізію законодавства про українське громадянство.  

 

Раніше, у 2018 році, Сергія Аксьонова було оголошено у розшук через  за візит до окупованого Криму з підробленими документами. У тому ж році його на 2 місяці відсторонили від посади міського голови. 

 

Не дивлячись на підозру у сепаратизмі, Аксьонов успішно переобрався на посаду мера Добропілля у 2020 році. Тоді його підтримали 58% виборців.  

 

Нагадуємо: