Прокурорами Луганської обласної прокуратури спільно зі слідчими управління Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях задокументовано черговий факт, що підтверджує присутність на тимчасово окупованій території Луганщини збройних формувань Російської Федерації та постачання їм озброєння країною-агресором.

 

На колишніх позиціях збройних формувань РФ в Луганській області, що дислокувалися поблизу селища Трьохізбенка Новоайдарського району, правоохоронці виявили боєприпаси російського виробництва –три фрагменти протипіхотної осколкової міни натяжної дії (ПОМ-2-Р1) після детонації та бойову протипіхотну фугасну міну натискної дії (ПМН-2), яку знешкоджено вибухотехніками Головного управління Нацполіції в Луганській області на місці.

 

Дане озброєння з підстав їх конструктивних характеристик заборонено міжнародними договорами, зокрема ратифікованою Україною Оттавською конвенцією та Конвенцією про заборону застосування, накопичення запасів, виробництво і передачу протипіхотних мін та про їх знищення.

 

Засоби ураження такого типу не перебувають на озброєнні Збройних Сил України та застосовуються представниками ЗФ РФ та їх найманцями на Донбасі для залякування місцевого населення та здійснення збройної агресії РФ проти України.

 

Здобуті речові докази долучені до матеріалів кримінального провадження, яке розслідується за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України) за процесуального керівництва управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях у Луганській області та в умовах збройного конфлікту, Луганської обласної прокуратури.

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial