На Дніпропетровщині журналісти опановують професію помічника ветерана

Упродовж трьох тижнів, пише сайт Національної спілки журналістів «Ми з України!», учасники пілотного проєкту Мінветеранів пройшли курси з підготовки спеціалістів із ветеранського сервісу та супроводу. Ця благородна справа об’єднала різних людей. Серед них і учасники бойових дій, і члени родин військових та загиблих.

– Під час навчання вдалося отримати багато корисної інформації, – розповідає дружина одного із захисників України, жовтоводська журналістка, редакторка газети «Трудова слава» Олена Кубарєва, яка також долучилась до проєкту. – Були зустрічі з психологами та психотерапевтами, із представниками різних організацій та установ, дотичних до ветеранських питань. Ми відвідали протезні підприємства, побачили процес виготовлення протезів для наших захисників, поспілкувалися з протезистами, реабілітологами.

– Після початку повномасштабної російської агресії, – говорить координаторка Дніпровського Центру журналістської солідарності НСЖУ Наталя Назарова, – Спілка мобілізувала всі зусилля на допомогу колегам-медійникам, які постраждали через війну або потребують підтримки. Адже сьогодні медійники пишуть історію нашої країни, документують страшні російські злочини, ризикуючи життям працюють у надзвичайних умовах, аби всьому світу доносити правду. А ще розповідають про наших Героїв, тих, хто зі зброєю в руках захищає українські землі від ворогів.

Від імені Національної спілки журналістів України Наталя Назарова вручила Олені Кубарєвій спеціальний знак народної пошани «Хрест громадянських заслуг».

Джерело:

https://nsju.org/novini/dniprovskyj-czentr-zhurnalistskoyi-solidarnosti-nszhu-na-zvyazku-z-pomichnykamy-veteraniv/