На Черкащині студенти коледжу готували масовий розстріл у навчальному закладі (ФОТО)

В одному з коледжів у Черкаській області двоє студентів навчального закладу готувалися до здійснення терористичного акту. Вони планували розстріляти одногрупників з пістолетів, а про намір здійснити свій напад вони повідомляли у заблокованій  в Україні соціальній мережі “Вконакте”.  

 

 

Як повідомляють в СБУ, правоохоронцям вдалося затримати двох студентів коледжу, вилучити у них зброю та запобігти теракту. Крім того, нападники публікували в інтернеті дописи з фото- та відео матеріалами про планування до масового розстрілу одногрупників. Також, зловмисники закликали через соцмережі приєднуватись до їх злочинної групи для фізичної розправи над однолітками.

 

 

Під час обшуків за місцями проживання, правоохоронці виявили: два пістолети, комп’ютерну техніку та засоби зв’язку із доказами протиправної діяльності. Вилучені предмети направлено на експертизу.

 

 

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими СБУ за ч. 1 ст. 14, ч. 1 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності винних осіб.

 

 

Заходи з викриття зловмисників проводили співробітники кіберпідрозділу та слідчі СБУ у Черкаській області за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури.

 

 

Нагадуємо: